ذخیره ساز SANGold Pro

SAB-AFA-150 

SAB-AFA-250

SAB-AFA-500

 مشخصات کیفی محصول:

* مدیریت دستگاه

* سرویس‌های موجود

* خدمات پشتیبانی و گارانتی

معرفی محصول

در دنیای امروز، خدمات الکترونیکی، به دلیل مزایای چشمگیری که ایجاد می‌کنند، برای سازمان‌های مختلف یک هدف جدی محسوب می‌شوند. استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و بهره‌جویی از بستر مدرن فن‌آوری اطلاعات، می‌تواند موجب شود مدیران فن‌آوری اطلاعات سازمان، دغدغه‌های کمتری در زمینه بستر ارائه خدمات داشته باشند و توجه خود را به نرم‌افزارهای کاربردی و تنوع خدمات معطوف نمایند. افزایش میزان داده الکترونیکی، مقوله سرعت دسترسی و مدیریت داده را بیش از پیش اهمیت می‌بخشد.

تجهیزات ذخیره‌سازی SANGold Pro، با داشتن دو شاسی و دو کنترلر کاملاً مجزا، حداکثر کارایی و قابلیت اطمینان را برای سازمان ایجاد می‌کنند و با فراهم ساختن سرعت بالا در دسترسی، مدیریت داده و همچنین امنیت و گسترش‌پذیری زیاد، بستر بسیار مناسبی برای ذخیره‌سازی داده‌های سازمان محسوب می‌گردند.

معماری

تجهیزات ذخیره‌سازی SANGold Pro با استفاده از پردازنده‌های قدرتمند Intel Xeon E5-2600 V4، یک بستر یکپارچه جهت دسترسی همزمان بلاک و فایل فراهم می‌سازند و با پشتیبانی از انواع مختلف پروتکل ارتباطی FC ,Ethernet و ISCSI، قابلیت انتخاب بالایی در زمینه انتخاب معماری را فراهم می‌سازند. علاوه بر آن، استفاده از افزونگی در لایه‌های مختلف نرم‌افزاری و تمامی لایه‌های سخت‌افزاری، طراحی مدرن، همکاری با برندهای خوشنام قطعه‌ساز سخت‌افزاری و همچنین پیاده‌سازی قابلیت‌های پیشرفته و هوشمند در این تجهیزات، منطبق بر آخرین فناوری‌های روز دنیا، بستری امن، سریع، قابل اطمینان و انعطاف‌پذیر جهت حفظ و نگهداری داده‌های سازمان فراهم می‌سازد.

شرکت توسعه ارتباطات مانترا ( مانتراتلکام)  با همکاری شرکای داخلی وخارجی خود و با هدف خدمت رسانی و سرمایه گذاری در صنعت مخابرات، فنآوری اطلاعات و ارتباطات کشور به عنوان مجموعه ای منعطف، بهره ور، ریسک پذیر و متخصص با ایجاد هم افزایی درون گروهی در ارائه راهکارهای جامع استقرار و توسعه شبکه‌های مخابراتی، مدیریت و اجرای پروژه‌های نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری و نیز با بکارگیری فنآوری نوین و به روز، توانسته است مقتدرانه به سوی اهداف متعالی خود که همان ارتقای صنعت فنآوری اطلاعات و ارتباطات کشور است گام بردارد. مانتراتلکام مصمم است با تولید، انتقال و مدیریت فنآوری در مسیر رفع نیازها و ارتقای صنعت ارتباطات و اطلاعات کشور پیشتاز باشد و بر این اساس در افق پنج ساله خود بر توسعه خدمات متمرکز خواهد بود.  خدمات مبتنی برذخیره سازی داده و هوش مصنوعی دو حوزه برجسته ای است که این شرکت در نظر دارد سرمایه گذاری های گسترده ای را در آن انجام دهد.